Šťastný pes  Svetlana Lišková  Tréning, rady a inšpirácie pre majiteľov psov 

Moje skúsenosti a vaše odhodlanie sú cestou, ktorou sa dostanete do cieľa.

 

Svetlana Lišková
Slnečná 52
900 29 Nová Dedinka
okres Senec

Mobil:  +421 902 720 376 

svetlana.liskova@gmail.com
Facebook Šťastný pes

 

 

 

 

 

Túto stránku v r. 2010 autorsky pripravila a neustále dopĺňa Svetlana Lišková. Všetky články a fotografie sú pôvodné. Ich použitie je možné len s jej súhlasom.

SPOLUPRÁCA

arr3Učím majiteľov psov ako porozumieť svojmu psíkoviAj energia, ktorá z vás vyžaruje, ovplyvní to, či vás psík bude rešpektovať a poslúchať, alebo nie.... arr3Ľudské omyly vo vzťahu človeka a psaNajčastejšie ľudské omyly vo vzťahu človeka a psa  a Najväčší komunikačný omyl vo vzťahu človeka a... arr3Ako zvládnuť konflikt na vychádzkeTak toto je podľa mojich skúseností nočná mora každého majiteľa psíka. Ľudia sa s tým pasujú... arr3Máte doma psieho tínedžera?Je vôbec možné, že to, čo sa už naučil, ako keby znovu úplne zabudol? Nič nefunguje, neposlúcha a o... arr3Ak máte hyperaktívneho psíka,nemusí to byť pre vás problém. Základnou zásadou pri vedení takéhoto psíka je pokoj, trpezlivosť,... arr3Kým privediete do rodiny druhého psíka,je treba si ujasniť niekoľko veľmi dôležitých vecí. Bude to veľký zásah nielen do vášho života, ale... arr3Prečo sa psík bojí,ako presne reagovať, ako mu pomôcť, ako strach odstrániť. Máte viac možností - poradiť sa so svojím... arr3Loptičková mánia ako stresor?Veru tak, neverte tomu, že nemôže ublížiť táto nevinná hra. Čítajte v článku Nevinné zábavky.... arr3Ako sa nenechať zmanipulovaťPsíky sú veľké manipulátory! Presvedčil sa o tom nejeden majiteľ a netušil, čo všetko môže... arr3Ako zvládnuť šteniatko,keď má zúbky ako ihličky, skáče ako loptička, nedá sa utíšiť a príbytok je hore nohami. Mnohí v tom... arr3Keď povel ku mne nefungujeJe to magický povel, ktorý zhmotňuje celý váš vzťah so psíkom. Je to povel, ktorého spoľahlivosť...


Učím majiteľov psov ako porozumieť svojmu psíkovi

Aj energia, ktorá z vás vyžaruje, ovplyvní to, či vás psík bude rešpektovať a poslúchať, alebo nie. Je len na vás, pre čo sa rozhodnete:

Pokoj, vyrovnanosť, rozhodnosť, trpezlivosť a dôslednosť pri práci so psíkom prinášajú rešpekt, uposlúchnutie povelov a disciplínu, akú si predstavujete.

Netrpezlivosť, neistota, strach z nezdaru, použitie sily namiesto trpezlivosti spôsobia presne to, čo nechcete: nerešpektovanie vás ako vodcu, neposlúchanie a chaos v rodine.

 

Učím majiteľov psov ako porozumieť svojmu psíkovi, ako ho vychovávať, cvičiť a doviesť k slušnému správaniu prirodzeným spôsobom.

Nie je dôležité, či ide o šteniatko alebo o staršieho psíka. Pracujem vo vašej domácnosti, nie je potrebné, aby ste niekam cestovali.

 

Telefonická alebo mailová konzultácia je stále zdarma.

Osobné konzultácie priamo vo vašej domácnosti (obsahujú pozorovanie, zistenie problému, návrh riešenia a praktické cvičenie):

1 konzultačná hodina 43 €

Svetlana Lišková
mobil: +421 902 720 376

svetlana.liskova@gmail.com

 

MDUwMmY