Máme na to riešenie

arr3Aby vychádzka bola relaxom, nie trápením Často sa na mňa obracajú ľudia s otázkami ako odstrániť agresiu ich psíka počas vychádzky. Alebo... arr3Ako zastaviť štekanie na ľudí, v byte, na dvore, na zvonček, telefón či iné predmety Ak si položíme otázku, čo je to vlastne štekanie, napadnú nás rôzne odpovede typu: je to psia reč,... arr3Ničenie vecí a oblečenia Postarajte sa o to, aby mal váš psík dostatok aktivít počas dňa, fyzických aj mentálnych, učte ho... arr3Vzrušená reakcia na návštevu Ide len o nácvik disciplíny: nacvičujte povel „čakaj“ na vzdialenejšom mieste v predsieni po... arr3Kradnutie potravín a predmetov Najlepšia je prevencia: za vašej neprítomnosti by potraviny a iné takéto predmety vôbec nemali byť... arr3Cikanie feniek na trávnik Najlepšie je začať cvičiť materiál na vyprázdňovanie (kôra, kamienky, kyprá pôda) od prvého dňa,... arr3Pocikávanie sa dospelého psa Pocikávanie sa vo vnútri, a to po vytvorení návyku vyprázdňovania sa vonku, môže mať svoju príčinu... arr3Strach - prečo sa psík bojí O strachu Strach je normálnou reakciou mozgu na podnety, ktoré sú nepríjemné, nebezpečné alebo sa... arr3Ako zvládnuť hyperaktívneho psíka Ako si poradiť s hyperaktívnym psíkom je častá otázka majiteľov psov. Hyperaktivita u psíkov má... arr3Nevinné zábavky - pozor na ne! Nevinné zábavky nemusia byť až také nevinné Čo už môže byť také zlé na prenasledovaní lastovičiek... arr3Skákanie na ľudí i iných psíkov Neustále sa na mňa obracia množstvo klientov s otázkou ako zastaviť skákanie psíka na ľudí – na...

Cenník a kontakt

Učím ľudí porozumieť svojmu psíkovi, vychovávať ho, cvičiť a doviesť k slušnému správaniu pre neho prirodzeným spôsobom. 

Nie je dôležité, či máte šteniatko alebo dospelého psíka

E-mailová konzultácia stále zdarma

Telefonická konzultácia do 30 min stále zdarma

Telefonická konzultácia 1 hod 30€ úhrada dobrovoľná

Osobná konzultácia /inštruktáž  1 hod 40€ (pracujeme spoločne vo vašej domácnosti)

 

Prvou konzultáciou získate: 

(zvyčajne 2 hod)

Individuálny prístup podľa vašich možností a potrieb

Návod na harmonický vzťah so psíkom

Vytvorenie základu pre fungovanie v domácnosti i na naučené povely

Pochopenie akýchkoľvek povelov prirodzeným spôsobom bez drilu

Zvládnutie hyperaktivity, rozrušenia, strachu a neistoty

 

Nasledujúcou inštruktážou získate návod na:

Pokojnú chôdzu pri nohe  - bez ťahania a brzdenia na vôdzke

Socializačné vychádzky v prirodzenom prostredí mesta, dediny či v prírode

 

Kontakt:

Svetlana Lišková

Slnečná 52

900 29 Nová Dedinka

okres Senec

Mobil:  +421 902 720 376 

svetlana.liskova@gmail.com

Facebook Šťastný pes

 

Túto stránku v r. 2010 autorsky pripravila a neustále dopĺňa Svetlana Lišková. Všetky články a fotografie sú pôvodné. Ich použitie je možné len s jej súhlasom. 

Grafická úprava: Natália Hobothová, www.hobothova.sk

Fotoarchív: Jaromír Liška

 

 

NGE2ZDcyM