Šťastný pes  Svetlana Lišková  Tréning, rady a inšpirácie pre majiteľov psov 

Moje skúsenosti a vaše odhodlanie sú cestou, ktorou sa dostanete do cieľa.

 

Svetlana Lišková
Slnečná 52
900 29 Nová Dedinka
okres Senec

Mobil:  +421 902 720 376 

svetlana.liskova@gmail.com
Facebook Šťastný pes

 

 

 

 

 

Túto stránku v r. 2010 autorsky pripravila a neustále dopĺňa Svetlana Lišková. Všetky články a fotografie sú pôvodné. Ich použitie je možné len s jej súhlasom.

SPOLUPRÁCA

arr3Učím majiteľov psov ako porozumieť svojmu psíkoviAj energia, ktorá z vás vyžaruje, ovplyvní to, či vás psík bude rešpektovať a poslúchať, alebo nie.... arr3Ľudské omyly vo vzťahu človeka a psaNajčastejšie ľudské omyly vo vzťahu človeka a psa  a Najväčší komunikačný omyl vo vzťahu človeka a... arr3Ako zvládnuť konflikt na vychádzkeTak toto je podľa mojich skúseností nočná mora každého majiteľa psíka. Ľudia sa s tým pasujú... arr3Máte doma psieho tínedžera?Je vôbec možné, že to, čo sa už naučil, ako keby znovu úplne zabudol? Nič nefunguje, neposlúcha a o... arr3Ak máte hyperaktívneho psíka,nemusí to byť pre vás problém. Základnou zásadou pri vedení takéhoto psíka je pokoj, trpezlivosť,... arr3Kým privediete do rodiny druhého psíka,je treba si ujasniť niekoľko veľmi dôležitých vecí. Bude to veľký zásah nielen do vášho života, ale... arr3Prečo sa psík bojí,ako presne reagovať, ako mu pomôcť, ako strach odstrániť. Máte viac možností - poradiť sa so svojím... arr3Loptičková mánia ako stresor?Veru tak, neverte tomu, že nemôže ublížiť táto nevinná hra. Čítajte v článku Nevinné zábavky.... arr3Ako sa nenechať zmanipulovaťPsíky sú veľké manipulátory! Presvedčil sa o tom nejeden majiteľ a netušil, čo všetko môže... arr3Ako zvládnuť šteniatko,keď má zúbky ako ihličky, skáče ako loptička, nedá sa utíšiť a príbytok je hore nohami. Mnohí v tom... arr3Keď povel ku mne nefungujeJe to magický povel, ktorý zhmotňuje celý váš vzťah so psíkom. Je to povel, ktorého spoľahlivosť...Milí čitatelia, návštevníci stránky a fanúšikovia!

Chcela by som vám zaželať skvelý a pohodový nový rok a poďakovať sa za vašu dôveru, s ktorou sa na mňa obraciate so svojimi „psími rébusmi“.

Pevne verím, že vás moje rady či už osobné, telefonické alebo mailové dokážu inšpirovať a pomáhajú vám pri nachádzaní riešení neduhov a starostí s vašimi miláčikmi.

S mnohými z vás som v kontakte už od príchodu šteniatka do vášho života a sledujem, ako sa váš psík vyvíja, ako dospel a ako si spokojne nažívate. S inými som len jednorazovo pri hľadaní toho správneho riešenia. A s ďalšími zase len na diaľku, bez osobného stretnutia, iba pomocou bohatej mailovej korešpondencie.

A o mnohých pravidelných návštevníkoch mojej stránky ani neviem, pretože sa im darí vyriešiť potrebné výlučne pomocou informácií na stránke. Častokrát sa to dozviem nepriamo alebo ex post, keď sa mi pochvália ich známi alebo oni pri úplne inej príležitosti.

Som nesmierne vďačná za všetky správy o úspešnom riešení malých i veľkých problémov s vašimi psíkmi. Dodávajú mi novú energiu a silu na riešenie vašich starostí.

Z vlastnej skúsenosti viem, ako veľmi dokáže zaťažiť myseľ človeka, keď sa jeho miláčikovi nedarí tak, ako si to jeho pán predstavuje alebo keď spoločný život s ním je skôr nočnou morou, človek sa trápi a psík neprosperuje. Skrátka, celá radosť je fuč.

Na žiaden problém neexistuje univerzálne riešenie, všetky sú podmienené jedinečnosťou človeka i psíka. Preto len dúfam, že ešte dlho budem mať pre vás množstvo nápadov a možností, z ktorých sa vždy niektoré ukážu ako úspešné.

Takže zdvíham symbolický pohár šampanského a pripíjam všetkým, šťastným i menej šťastným, spokojným i nespokojným so svojím životom. Nech sa vám všetkým darí a užívate si život!

 

Svetlana Lišková so svorkou 2 psích miláčikov (2 krásavice, ktoré vidíte vo fotogalérii na stránke už prešli cieľovou rovinkou, ale v kondícii nás udržujú tretia 10-ročná rr Cassia a 12-ročný weimar)

 

 

MjQ3YT